Де купити цеглу в Івано-Франківську?

Цегла від виробника Івано-Франківськ
Сьогодні цегла це не тільки звичайний будівельний матеріал, з якого роблять стіни чи перегородки, або яким закривають непотрібні віконні чи дверні прорізи. Рядова цегла використовується, як матеріал для паркану або як елемент обробки стін. Ціна цегли у нас найнижча в області, адже компанія «Сендем» є її виробником.
Рядова цегла – це керамічний матеріал з пористим тілом. Виготовляється із суміші глини, яка повинна бути добре подрібнена і змішана з водою і заповнена до однорідної маси. Після формування цегла просушується, а потім обпалюється при температурі 800-1000 C. Червона повна цегла міцно увійшла в наші традиції, але може мати й інші відтінки. Залежно від родовища глини, температури випалу та доступу кисню цегла може бути світлішою або темнішою, майже бордовою або темно-коричневою. Наша цегла має форму кубоподібну з плоскими сторонами та звичний для нас колір.
Рядова цегла де варто використовувати?
Рядова цегла, мабуть, найчастіше з усіх будівельних матеріалів, використовується при зведенні зовнішніх і внутрішніх стін. Це універсальний матеріал, який легко витримує тиск ваги, а також витримує вплив вологи і сонця. Саме тому він є незамінний при зведенні зовнішніх стін.
Компанія «Сендем» виробляється цеглу трьох типів: одинарна, двійна, півторачка. Для зведення 1 м2 стіни потрібно 52-54 штуки цегли розміром 25 х 12 х 6,5 см, проте все залежить від товщини стіни та шва.
Купити цеглу в Івано-Франківську
Ціна цегли залежати від її типу: одинарна, двійна, півторачка. У кожному конкретному випадку ми намагаємося підготувати найкращу пропозицію для наших клієнтів відповідно до проекту та потреб. Ми продаємо цеглу як для кінцевого споживача, так і для великих будівельних компаній чи будівельних магазинів. Запрошуємо вас у на наші торгові майданчики чи прямо на завод, або ж ви можете купити цеглу онлайн в нашому Інтернет магазині.

Цегла Івано-Франківськ

Цегла Івано-Франківськ

Цегла Івано-Франківськ