пісок, щебінь,
бутовий камінь,
відсів

Кар'єри

Пропонуємо продукцію ПП «Сендем»: пісок, щебінь, бутовий камінь, відсів. Виробництво продукції здійснюється на трьох кар'єрах: Надвірна спецкар'єр, Костільницький кар’єр, Кар'єр "Кліщівна" - кваліфіковані відповідальні спеціалісти, які забезпечують задоволення вимог та потреб партнерів компанії. Ми докладаємо послідовних зусиль до впровадження високотехнологічних методів видобутку та переробки каменю, які дозволяють нарощувати кількісні показники виробництва та забезпечувати стабільну якість готової продукції.

Кар’єр «Кліщівна»

ДРОБАРНО-СОРТУВАЛЬНИЙ ЗАВОД

Кар'єр "Кліщівна" - підприємство з видобутку піску та щебеню. Камінь піщаник, який тут видобувають, придатний для будівельних робіт як промислового, так і житлового господарства. Станом на сьогодні, під виробництвом каменю та щебеню задіяно 6 гектарів площі. Продуктивність нашого кар’єру становить 500 000 тонн у рік.

Контакти

Адрес

Івано-Франківська область, Рогатинський район, с.Кліщівна

Надвірна спецкар'єр

ДРОБАРНО-СОРТУВАЛЬНИЙ ЗАВОД

У селі Пасічна Надвірнянського району успішно діє підприємство "Надвірна спецкар'єр" Випускаємо як щебінь, так і камінь бутовий та негабаритний. Щебінь з природного каменю, придатний для будівельних робіт як промислового, так і житлового господарства. Продуктивність кар'єру становить 200 000 тонн на рік.

Контакти

Адрес

Івано-Франківська область, Надвірнянський район, с.Пасічна

Костiльницький кар'єр

ДРОБАРНО-СОРТУВАЛЬНИЙ ЗАВОД

"Костільницький карєр" - підприємство з видобутку каменю бутового і негабаритного та щебеню. Видобуваємо камінь та щебінь, які використовують для будівництва, виготовлення залізобетонних виробів, берегоукріплень, дорожньої основи, фундаментів, лиття бетонів. Під виробництво каменю та щебеню використовується 6 гектарів площі. Продуктивність кар'єру становить 200 000 тонн на рік.

Контакти

Адрес

Тернопільська область , Бучацький район, с. Костільники