Цегла від виробника Івано-Франківськ

Купити цеглу в Івано-Франківській області можна на пряму із заводу без торгової націнки?

Так, компанія «Сендем» пропонує Вам купити цеглу для укладки стін, арок, за вигідними умовами від наших заводів, яку ми доставимо та розвантажуємо у зручний для вас час на Ваші об’єкти будівництва.
Вся цегла має Сертифікати відповідності, що має відповідні експлуатаційні характеристики. При виготовленні сировини ми використовуємо спеціальну технологію, завдяки чому цегла має більшу твердість та міцність.

Марка — показник міцності, позначається буквою «М» з цифровим значенням. Цифри показують, яке навантаження на 1 кв. см може витримати цегла. Наприклад, марка 100 (М100) позначає, що цегла гарантовано витримує навантаження в 100 кг на 1 кв. см. Саме таке цеглу пропонує компанія «Сендем».

Види цегли, що виготовляється на цегельних заводах компанії «Сендем»:
Цегла повнотіла — будівельний матеріал з мінімальним об’ємом пустот. Використовується для кладки як внутрішніх, так і зовнішніх стін, створення колон, стовпів і інших різних конструкцій, які крім власної ваги несуть додаткове навантаження.
Цегла пустотіла (дірчаста, щілинна) — цегла з наскрізними і не наскрізними круглими, щілиноподібними, овальними, квадратними пустотами (більше 13%). Використовується для кладки ненавантажених конструкцій.
Розмір цегли:
Цегла одинарна повнотіла — цегла, що має розміри 250x120x65 мм.
Цегла подвійна (блок) — цегла, що має розміри 250x120x138 мм.
Цегла півторачка — цегла, що має розміри 250x120x88 мм.